spot_imgspot_img
AcasăUncategorizedTAEKWONDO WT: Sportivii Gloriei 2018, 10 medalii la Campionatul Național de Haidong...
spot_img

Articole noi

TAEKWONDO WT: Sportivii Gloriei 2018, 10 medalii la Campionatul Național de Haidong Gumbo!

Acestea au fost obținute de patru din cei șase sportivi care ne-au reprezentat la competiția din Eforie Sud.

MARIA RITI a câștigat 3 medalii de argint la categoria Seniori feminin în probele Line Cutting, Ball Cutting și Paper Cutting.

Pentru evoluțiile și rezultatele sale, ea a fost premiată de federația de specialitate cu un echipament competițional de Haidong Gumbo.

ȘTEFAN GABRIEL AGRIȘAN a obținut 3 medalii de bronz la categoria Seniori masculin în probele Line Cutting, Ball Cutting și Paper Cutting

ROXANA MARIA GHERGHEL a câștigat 3 medalii de bronz la categoria juniori feminin în probele Line Cutting, Ball Cutting și Paper Cutting

DENIS IONUȚ ȚERMURE a obținut o medalie de bronz în cadrul categoriei Cadeți Masculin în proba de Paper Cutting.

Rezultatele de la seniori au clasat clubul nostru pe locul 3 în clasamentul general din 15 cluburi participante.

Sportivii sunt antrenați de MARIUS MUTI.